Rejsy Statkami Wycieczkowymi

  • Ocena
  • Dla dwojga
  • Dla dzieci
  • Dla dorosłych
  • Dla seniorów
Opis

Przy Wybrzeżu Kościuszkowskim cumują statki wycieczkowe „Korsarz” i „Victoria I” zbudowane na wzór okrętów pirackich.

Statek „Korsarz” przepływa pod kolejną atrakcjąDziwnowa, którą jest most zwodzony na rzece Dziwnie, łączący stały ląd z wyspą Wolin. Żeglując nim można przyjrzeć się spektakularnej akcji podnoszenia przęsła 35-tonowego mostu, który jest rzadkim w Europie przykładem podobnych pomników techniki. Dla miłośników romantycznych widoków statek oferuje również wieczorny rejs na zachód słońca.

"Viktoria I" zaprasza na rejs po Zalewie Kamieńskim. Okręt cumuje przy molo w Kamieniu Pomorskim, gdzie można zwiedzić zabytki Starego Miasta, między innymi: Katedrę św. Jana Chrzciciela, Muzeum Kamieni z wystawą dinozaurów, cmentarzysko słowiańskie i wiele innych.

Na pokładzie znajduje się piracka tawerna, a Marynarze chętnie wypiszą pamiątkowe dyplomy dla każdego młodego Wilka Morskiego.

Mini przewodnik

Piraci z Dziwnowa i Wolina wcale nie muszą być mniej “cool” niż Piraci z Karaibów. Przytaknie temu każdy, kto wybrał się w wycieczkowy rejs jedną z klimatycznie wystylizowanych jednostek. “Korsarz” i “Victoria” obierają kurs na Kamień Pomorski albo pełne morze. Tematyczne przebrania mile widziane, zwłaszcza że na dzieci czeka parę pirackich niespodzianek.

Blogi

Rejs Statkiem Wycieczkowym warto uwiecznić na wideo - może to zrobić KM Studio filmowanie Wrocław

Galeria

Opinie

Dodaj opinię
Ocena ogólna:
Dla dwojga:
Dla dzieci:
Dla dorosłych:
Dla seniorów:

NAJCHĘTNIEJ ODWIEDZANA RODZINNA ATRAKCJA WYBRZEŻA Park Miniatur i Kolejek - POLECAMY!!!


Komentarze (0)
Dodaj komentarz
Lokalizacja
Multimedia