Wyjątkowość w Karpaczu!

Nie od dziś wiadomo, unikalność jest w cenie, a rutyna zabija nie tylko małżeństwa. Oto ciekawy wyjątek, wprost z Karpacza - miłego seansu!

Karpacz

Autor: KM Studio Jelenia Góra

Ciepło, kolorowo, zabawnie i przyjemnie. Taki klimat bije z video, którym reklamuje się Pensjonat Karkonoski SPA***, i okraszając go, poniekąd chwytliwym, sloganem: “obiekt przyjazny rodzinie”. Co czyni go tak wyjątkowym, skoro wiele ośrodków wypoczynkowych posiada swoje filmy? Tylko jeden szczegół.

Większość filmów tego typu pokazuje to, co czeka dorosłych - bilard, basen, SPA, itp. A pensjonat z Karpacza odchodzi od konwencji i daje nam pokaz 5 minut zabawy, która czeka na … dzieci, które do niego przyjadą. Ot, zobaczcie jak pociechy bawią się w sali zabaw i jedzą wesołe kuleczki z ryżu! :)

I to jest marketingowy strzał w dziesiątkę. Skoro rodzice przywykli do tego, że niczego im nie brakuje, to czas na dzieci - pokażmy potencjalnym klientom, że ich pociechy nie będą się nudzić, a pobyt zapamiętają na długo. Taka prosta recepta, a na pewno zagwarantuje pozytywny odzew. Można? Można!

A reszta obiektów w Karpaczu, tutaj:

Dodano: 2014-11-07
Komentarze (0)
Dodaj komentarz