Co ma wspólnego Łukęcin z biznesowymi konferencjami?

Najpewniej nic - takie pierwsze skojarzenie może i będzie nieco krzywdzące, ale też i jak najbardziej uzasadnione. Mowa przecież o niewielkiej miejscowości nad morzem, w której raczej mało kto myśli o klienteli biznesowej, większość branży nastawia się na turystykę sensu stricte. Zresztą z taką pewną wzajemnością, gdyż mało która firma rozważa zorganizowanie konferencji w Łukęcinie… Jednak “mało która” nie jest równoznaczne z “żadna”.

Zaciszna okolica, kameralna atmosfera, a nade wszystko nic, co mogłoby rozpraszać i przeszkadzać w skupieniu się na pracy… W takich warunkach, zwłaszcza poza sezonem letnim, konferencje łatwiej uskuteczniać niż w hałaśliwym, pełnym rozmaitych pokus mieście. To jedna strona medalu związana z Łukęcinem. Druga jest nieco mniej optymistyczna. Otóż bardzo trudno ocenić, jaka część miejscowych obiektów noclegowych posiada odpowiednie wyposażenie. I chodzi o sprzęt multimedialny - ten robi się bowiem coraz bardziej mobilny - a salę konferencyjną z odpowiednią ilością miejsc. Jakie są oczekiwania względem obiektów konferencyjnych najłatwiej sprawdzić na https://konferencje.net.pl/, przeglądając dostępne oferty.

A skoro już o propozycjach dla biznesu mowa, to najczęściej wybieranym na konferencje miejscem w Polsce jest Kraków. Po szczegóły, opisy i dane kontaktowe do konkretnych ośrodków odsyłamy do konferencje.net.pl/krakow.

Dodano: 2017-09-18 15:57:00

Komentarze (0)
Dodaj komentarz