Program hotelowy NFHotel - zapraszamy hotelarzy z Łukęcina do współpracy

NetFactory zaprasza hotelarzy z Łukęcina, oferujących noclegi, hotele, pensjonaty, SPA, domki letniskowe, kwatery, pokoje lub apartamenty, do współpracy w zakresie korzystania z programu NFHotel. Prowadząc biznes hotelarski w Łukęcinie z pewnością potrzebujesz pomocnego oprogramowania, które pozwoli Ci na błyskawiczną obsługę każdego gościa. Oprogramowanie NFhotel to m. in. błyskawiczne wprowadzanie nowych rezerwacji, które wykonać można podczas krótkiej rozmowy telefonicznej, w czasie której tworzy się w programie rezerwację i przesyła ją do zatwierdzenia klientowi, który to z kolei może ją autoryzować błyskawicznym przelaniem zadatku lub całości wpłaty dzięki przekierowaniu do płatności online. Rezerwacje zaznaczone są na intuicyjnym grafiku. NFhotel to również szybkie i klarowne rozliczenia, w których ryzyko błędu sprowadzone jest do minimum. Pomaga w tym też dynamiczny cennik, obliczający i podpowiadający odpowiednie opcje związane z obliczaniem cen rezerwacji.


Zdecydowanym ułatwieniem jest również wewnętrzny komunikator - łatwy w obsłudze, pozwalający na wysyłanie zwięzłych komunikatów między recepcjonistami. Pracę ułatwiają również przypominacze o przyjazdach i wyjazdach gości czy innych ważnych wydarzeniach i ustaleniach. Służy temu także moduł kontroli przyjazdów/wyjazdów, który nie pozwoli pominąć wszelkich szczegółów związanych z pobytem gości. Aby monitorować pracę całego obiektu, do dyspozycji jest także moduł raportów i analiz, dostarczający niezbędnych informacji do podejmowania właściwych decyzji w przyszłych okresach. Jedną z najważniejszych opcji NFhotel jest również możliwość dodania na stronę www swojego obiektu funkcji rezerwacji online. Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy i rozpoczęcia korzystania z programu NFhotel.

Chcesz wypróbować program? Zadzwoń lub napisz: TEL. 509 20 20 60, biuro@netfactory.pl

Zobacz:

Dodano: 2015-11-10 15:00:00

Komentarze (2)
Bałtyk Resort
7.12.2015 11:15

NFhotel przypadł nam do gustu. Od kiedy zaczęliśmy go używać, nie mieliśmy żadnych problemów z obsługą. Jest łatwy i intuicyjny. To jeden z bardziej funkcjonalnych programów, z jakich mieliśmy dotąd okazję korzystać. Fajna jest rezerwacja online. Oczywiście polecamy!

Pensjonat*** Karkonoski SPA
7.12.2015 11:18

Mamy okazję z niego korzystać i w naszym obiekcie zdaje egzamin. Jest bardzo użytecznym programem, z wieloma funkcjami. Bardzo łatwo się do niego przyzwyczaić, bo jest intuicyjny, łatwy i bardzo wygodny. Wszystko odbywa się szybko i sprawnie. Nie mamy się do czego przyczepić. Polecamy!

Dodaj komentarz