Łukęcin - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci w okolicy

Łukęcin - 5 najlepszych atrakcji dla dzieci w okolicy

Wybierając się na wczasy z dziećmi do Łukęcina, trzeba się zawczasu do takiego wyjazdu przygotować. I nie chodzi wyłącznie o znalezienie odpowiedniego noclegu nad morzem, co najmniej równie istotne jest zapewnienie pociechom różnorodnych atrakcji na czas pobytu. Raczej mało które maluchy są w stanie spokojnie spędzać całe dnie na plaży.

Cały szkopuł tkwi w tym, że sam Łukęcin - pomimo wszystkich swoich atutów - nie posiada szczególnie rozbudowanej oferty, jeśli chodzi o atrakcje turystyczne dla dzieci. Trudno za takie uznać kościół czy niszczejący domek letniskowy, który miał należeć do Ewy Braun. Dlatego warto zaplanować parę krótkich wypadów do okolicznych miejscowości. Redakcja noclegi.net.pl przygotowała propozycje 5-ciu miejsc przy Łukęcinie, które najmłodszym z pewnością przypadną do gustu:

Dodano: 2018-03-28 09:28:00
0 / 5 Następny

Komentarze (2)
Anonim
28.03.2018 09:57

Jak już ktoś wpadł jak śliwka w kompot i skończył w Łukęcinie razem z wybitnie nudzącymi się dzieciakami, to warto pomyśleć też nad wycieczkami w kierunku zachodnim. Trzęsacz, Rewal, Niechorze - czeka tam sporo ciekawych atrakcji dla dzieci, w tym rodzinne parki rozrywki, mini-golf, quady... chyba tylko średniowiecznego grodu się (jeszcze) nie uświadczy.

Anonim
26.04.2019 13:35

Lubię Łukęcin i lubię to, że podczas wakacji mogę udać się na wycieczkę żeby coś zobaczyć.

Dodaj komentarz
Odpowiadasz na komentarz   Anonim  z 1.01.1970 01:00  Anuluj